Wygrana na początek

W pierwszym meczu tej wiosny odnieśliśmy pewne zwycięstwo z rezerwami GLKS Nadarzyn. Końcowy wynik 5:1, choć powinniśmy strzelić co najmniej dwa razy tyle bramek. Piękna murawa na stadionie w Nadarzynie zachęcała do gry, z czego skorzystaliśmy. Niestety były momenty, w których wkradały się błędy oraz gra się nie kleiła, jednak ogólnie mecz należy uznać za udany. Cztery bramki zdobył Widelski, piątą dołożył debiutujący w meczu ligowym Gwardii Nowak. Następny mecz rozegramy na wyjeździe z Gromem Prace Małe, z drużyną którą na jesień ograliśmy aż 11:1. Naturalnie liczy się tylko przekonujące zwycięstwo. Mecz odbędzie się w niedziele 24 kwietnia o godzinie 11 na stadionie w Pracach Małych. Zapraszamy.