Koniec przygody w Pucharze Polski

Drużyna Gwardii kończy swoją przygodę z Pucharem Polski na pierwszej przeszkodzie, którą były rezerwy Victorii Sulejówek. Dwie zgoła inne połowy. Pierwsza w której drużyna grała solidnie i konsekwentnie taktycznie, w której stwarzała sobie dogodne sytuacje pod bramką Victorii. Gdyby drużyna przyjezdna "dostała" 4, 5 bramek, nie mogłaby narzekać. Drugą połowę można określić mianem KATASTROFY. Brak asekuracji, wyjścia do piłki, wyjścia na wolne pole spowodowało że młody zespół z Sulejówka rozklepywał za każdym razem każdą formację Gwardii, począwszy od napastników kończąc na obrońcach. Jest nad czym myśleć, jest nad czym pracować.... Następny mecz Gwardia zagra już w niedzielę z drużyną ULKS Grom Prace Małe. Mecz odbędzie się o godzinie 12 na Okopowej 55. Zapraszamy na mecz.