Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
0:2
Gwardia Warszawa
Lech Poznań
1:2
ŁKS Łódź
Legia Warszawa
1:2
Górnik Zabrze
Polonia Bytom
3:1
Ruch Chorzów
Górnik Radlin
1:1
Lechia Gdańsk
Stal Sosnowiec
3:2
Budowlani Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
0:2
Wisła Kraków
Lech Poznań
1:1
Stal Sosnowiec
Gwardia Warszawa
1:0
Górnik Radlin
Lechia Gdańsk
1:0
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
1:5
ŁKS Łódź
Budowlani Opole
2:1
Polonia Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
2:3
Budowlani Opole
Ruch Chorzów
4:1
Górnik Radlin
Legia Warszawa
4:3
Gwardia Warszawa
Polonia Bytom
1:0
Lech Poznań
ŁKS Łódź
1:2
Lechia Gdańsk
Stal Sosnowiec
2:2
Górnik Zabrze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
2:0
Legia Warszawa
Lech Poznań
0:1
Wisła Kraków
Gwardia Warszawa
4:1
ŁKS Łódź
Lechia Gdańsk
5:0
Stal Sosnowiec
Górnik Zabrze
3:1
Polonia Bytom
Budowlani Opole
5:0
Górnik Radlin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
1:1
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
6:0
Budowlani Opole
Polonia Bytom
1:1
Lechia Gdańsk
ŁKS Łódź
3:1
Ruch Chorzów
Górnik Radlin
2:0
Lech Poznań
Stal Sosnowiec
1:1
Gwardia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
6:2
Stal Sosnowiec
Lech Poznań
1:1
Legia Warszawa
Gwardia Warszawa
6:1
Polonia Bytom
Lechia Gdańsk
0:0
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
6:0
Górnik Radlin
Budowlani Opole
0:3
ŁKS Łódź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
2:2
Gwardia Warszawa
Lech Poznań
0:1
Budowlani Opole
Legia Warszawa
4:0
Górnik Radlin
Polonia Bytom
4:2
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
1:1
Stal Sosnowiec
Górnik Zabrze
2:0
Lechia Gdańsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
2:2
Legia Warszawa
Gwardia Warszawa
2:1
Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk
1:0
Lech Poznań
Górnik Radlin
2:1
ŁKS Łódź
Budowlani Opole
0:1
Ruch Chorzów
Stal Sosnowiec
3:2
Polonia Bytom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
5:1
Górnik Radlin
Ruch Chorzów
2:1
Lech Poznań
Gwardia Warszawa
3:2
Lechia Gdańsk
Polonia Bytom
0:0
ŁKS Łódź
Budowlani Opole
1:0
Górnik Zabrze
Stal Sosnowiec
2:2
Legia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
0:4
Gwardia Warszawa
Legia Warszawa
1:2
Polonia Bytom
Lechia Gdańsk
2:0
Budowlani Opole
ŁKS Łódź
4:2
Wisła Kraków
Górnik Radlin
2:0
Stal Sosnowiec
Górnik Zabrze
2:1
Ruch Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
2:2
Stal Sosnowiec
Gwardia Warszawa
2:0
Budowlani Opole
Lechia Gdańsk
1:0
Ruch Chorzów
ŁKS Łódź
4:2
Legia Warszawa
Górnik Radlin
0:0
Polonia Bytom
Górnik Zabrze
4:1
Lech Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
1:4
Polonia Bytom
Gwardia Warszawa
3:1
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
2:0
Górnik Radlin
ŁKS Łódź
8:1
Lech Poznań
Górnik Zabrze
3:2
Legia Warszawa
Budowlani Opole
2:1
Stal Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
4:4
Ruch Chorzów
Legia Warszawa
8:1
Lechia Gdańsk
Polonia Bytom
1:0
Budowlani Opole
ŁKS Łódź
1:0
Górnik Zabrze
Górnik Radlin
0:1
Gwardia Warszawa
Stal Sosnowiec
3:1
Lech Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
2:0
Polonia Bytom
Gwardia Warszawa
2:1
Legia Warszawa
Lechia Gdańsk
0:0
ŁKS Łódź
Górnik Radlin
1:1
Ruch Chorzów
Górnik Zabrze
6:2
Stal Sosnowiec
Budowlani Opole
1:3
Wisła Kraków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
Legia Warszawa
5:1
Ruch Chorzów
Polonia Bytom
0:0
Górnik Zabrze
ŁKS Łódź
2:1
Gwardia Warszawa
Górnik Radlin
2:3
Budowlani Opole
Stal Sosnowiec
2:1
Lechia Gdańsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
3:1
ŁKS Łódź
Lech Poznań
3:1
Górnik Radlin
Gwardia Warszawa
4:0
Stal Sosnowiec
Lechia Gdańsk
0:0
Polonia Bytom
Górnik Zabrze
1:0
Wisła Kraków
Budowlani Opole
0:2
Legia Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
2:0
Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
Polonia Bytom
4:0
Gwardia Warszawa
ŁKS Łódź
4:0
Budowlani Opole
Górnik Radlin
1:5
Górnik Zabrze
Stal Sosnowiec
0:0
Ruch Chorzów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
2:0
Polonia Bytom
Gwardia Warszawa
5:0
Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk
0:1
Górnik Zabrze
Górnik Radlin
0:7
Legia Warszawa
Budowlani Opole
3:1
Lech Poznań
Stal Sosnowiec
1:1
ŁKS Łódź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
1:1
Budowlani Opole
Lech Poznań
3:4
Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
2:2
Wisła Kraków
Polonia Bytom
0:0
Stal Sosnowiec
ŁKS Łódź
2:2
Górnik Radlin
Górnik Zabrze
3:1
Gwardia Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
4:0
Ruch Chorzów
Legia Warszawa
3:0
Stal Sosnowiec
Lechia Gdańsk
0:1
Gwardia Warszawa
ŁKS Łódź
1:0
Polonia Bytom
Górnik Radlin
4:0
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
8:1
Budowlani Opole
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
1:7
ŁKS Łódź
Ruch Chorzów
0:3
Górnik Zabrze
Gwardia Warszawa
0:1
Lech Poznań
Polonia Bytom
3:4
Legia Warszawa
Budowlani Opole
0:0
Lechia Gdańsk
Stal Sosnowiec
1:1
Górnik Radlin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
4:1
Lechia Gdańsk
Lech Poznań
1:4
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
3:1
ŁKS Łódź
Polonia Bytom
2:2
Górnik Radlin
Budowlani Opole
2:5
Gwardia Warszawa
Stal Sosnowiec
1:0
Wisła Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości