Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
6:2
Armado Warszawa
Gwardia Warszawa
5:5
Akademia Sportu Warszawa
UKS Irzyk
5:3
Delta Warszawa
UKS 141 Warszawa
3:16
Legia Warszawa
SF Mokotów
0:3
Drukarz Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
3:0
SF Mokotów
Drukarz Warszawa
1:8
Agrykola Warszawa
Gwardia Warszawa
6:3
UKS Irzyk
Akademia Sportu Warszawa
4:5
Armado Warszawa
Delta Warszawa
2:14
UKS 321 Warszawa Bemowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
0:9
Legia Warszawa
Armado Warszawa
14:1
Drukarz Warszawa
UKS Irzyk
5:3
Akademia Sportu Warszawa
UKS 141 Warszawa
12:2
Delta Warszawa
UKS 321 Warszawa Bemowo
2:7
Gwardia Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
8:2
UKS 141 Warszawa
Legia Warszawa
11:3
Armado Warszawa
UKS Irzyk
3:0
UKS 321 Warszawa Bemowo
Akademia Sportu Warszawa
16:0
Drukarz Warszawa
Delta Warszawa
21:1
SF Mokotów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
9:2
Delta Warszawa
Drukarz Warszawa
0:18
Legia Warszawa
UKS 141 Warszawa
11:2
UKS Irzyk
UKS 321 Warszawa Bemowo
3:2
Akademia Sportu Warszawa
SF Mokotów
1:10
Gwardia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
4:11
Agrykola Warszawa
UKS Irzyk
14:2
SF Mokotów
UKS 321 Warszawa Bemowo
4:6
UKS 141 Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
1:9
Legia Warszawa
Delta Warszawa
2:9
Armado Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
4:6
UKS Irzyk
Drukarz Warszawa
1:1
Delta Warszawa
Armado Warszawa
4:4
Gwardia Warszawa
UKS 141 Warszawa
2:9
Akademia Sportu Warszawa
SF Mokotów
1:14
UKS 321 Warszawa Bemowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Warszawa
11:0
Drukarz Warszawa
UKS Irzyk
1:7
Armado Warszawa
UKS 141 Warszawa
10:0
SF Mokotów
UKS 321 Warszawa Bemowo
0:7
Agrykola Warszawa
Delta Warszawa
1:22
Legia Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
15:3
Gwardia Warszawa
Agrykola Warszawa
5:2
UKS 141 Warszawa
Drukarz Warszawa
1:5
UKS Irzyk
Armado Warszawa
3:3
UKS 321 Warszawa Bemowo
SF Mokotów
0:18
Akademia Sportu Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Irzyk
2:14
Legia Warszawa
UKS 141 Warszawa
4:6
Armado Warszawa
UKS 321 Warszawa Bemowo
12:2
Drukarz Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
7:2
Delta Warszawa
SF Mokotów
0:11
Agrykola Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
6:2
Akademia Sportu Warszawa
Legia Warszawa
13:2
UKS 321 Warszawa Bemowo
Drukarz Warszawa
2:11
UKS 141 Warszawa
Armado Warszawa
9:2
SF Mokotów
Delta Warszawa
3:13
Gwardia Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
3:6
Armado Warszawa
Legia Warszawa
12:0
UKS 141 Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
6:8
Gwardia Warszawa
Delta Warszawa
2:1
UKS Irzyk
Drukarz Warszawa
4:3
SF Mokotów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 141 Warszawa
Pauza
Armado Warszawa
2:3
Akademia Sportu Warszawa
UKS Irzyk
2:7
Gwardia Warszawa
UKS 321 Warszawa Bemowo
11:3
Delta Warszawa
SF Mokotów
0:26
Legia Warszawa
Agrykola Warszawa
17:2
Drukarz Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
12:1
Agrykola Warszawa
Gwardia Warszawa
7:3
UKS 321 Warszawa Bemowo
Delta Warszawa
2:7
UKS 141 Warszawa
SF Mokotów
Pauza
Drukarz Warszawa
1:19
Armado Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
4:8
UKS Irzyk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
Pauza
Armado Warszawa
2:17
Legia Warszawa
UKS 141 Warszawa
4:11
Gwardia Warszawa
UKS 321 Warszawa Bemowo
4:1
UKS Irzyk
SF Mokotów
3:9
Delta Warszawa
Drukarz Warszawa
1:10
Akademia Sportu Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Armado Warszawa
Pauza
Gwardia Warszawa
16:2
SF Mokotów
UKS Irzyk
4:2
UKS 141 Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
3:1
UKS 321 Warszawa Bemowo
Delta Warszawa
2:8
Agrykola Warszawa
Legia Warszawa
16:0
Drukarz Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
Pauza
Legia Warszawa
9:1
Akademia Sportu Warszawa
Agrykola Warszawa
2:6
Gwardia Warszawa
Armado Warszawa
12:0
Delta Warszawa
UKS 141 Warszawa
1:10
UKS 321 Warszawa Bemowo
SF Mokotów
2:6
UKS Irzyk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa
Pauza
Gwardia Warszawa
6:5
Armado Warszawa
UKS Irzyk
3:4
Agrykola Warszawa
UKS 321 Warszawa Bemowo
6:2
SF Mokotów
Akademia Sportu Warszawa
4:3
UKS 141 Warszawa
Delta Warszawa
6:8
Drukarz Warszawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Warszawa
Pauza
Legia Warszawa
21:1
Delta Warszawa
Agrykola Warszawa
4:7
UKS 321 Warszawa Bemowo
Drukarz Warszawa
0:6
Gwardia Warszawa
Armado Warszawa
2:3
UKS Irzyk
SF Mokotów
- : -
UKS 141 Warszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Warszawa
Pauza
Gwardia Warszawa
1:9
Legia Warszawa
UKS Irzyk
6:1
Drukarz Warszawa
UKS 141 Warszawa
4:2
Agrykola Warszawa
UKS 321 Warszawa Bemowo
6:2
Armado Warszawa
Akademia Sportu Warszawa
12:3
SF Mokotów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
8:2
SF Mokotów
Legia Warszawa
3:0
UKS Irzyk
Armado Warszawa
0:0
UKS 141 Warszawa
Delta Warszawa
0:0
Akademia Sportu Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości