Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:3
Delta Warszawa
MKS Polonia Warszawa
9:0
Znicz II Pruszków
Radomiak Radom
5:2
AP Żyrardowianka Żyrardów
Gwardia Warszawa
3:2
Ursus Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
6:0
AP Żyrardowianka Żyrardów
Delta Warszawa
0:2
Radomiak Radom
Gwardia Warszawa
2:1
MKS Polonia Warszawa
Znicz II Pruszków
2:5
Młodzik Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Żyrardowianka Żyrardów
1:5
Delta Warszawa
Radomiak Radom
4:0
Znicz II Pruszków
Młodzik Radom
2:4
Gwardia Warszawa
MKS Polonia Warszawa
1:3
Ursus Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
0:1
Delta Warszawa
Gwardia Warszawa
2:2
Radomiak Radom
Znicz II Pruszków
3:3
AP Żyrardowianka Żyrardów
MKS Polonia Warszawa
9:2
Młodzik Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Żyrardowianka Żyrardów
0:5
Gwardia Warszawa
Radomiak Radom
3:0
MKS Polonia Warszawa
Młodzik Radom
4:4
Ursus Warszawa
Delta Warszawa
4:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Warszawa
0:2
AP Żyrardowianka Żyrardów
Młodzik Radom
2:5
Radomiak Radom
Gwardia Warszawa
0:1
Delta Warszawa
Ursus Warszawa
2:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
3:2
Ursus Warszawa
Delta Warszawa
1:1
MKS Polonia Warszawa
AP Żyrardowianka Żyrardów
3:1
Młodzik Radom
Znicz II Pruszków
0:4
Gwardia Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Żyrardowianka Żyrardów
2:1
Radomiak Radom
Ursus Warszawa
3:0
Gwardia Warszawa
Delta Warszawa
7:1
Młodzik Radom
Znicz II Pruszków
0:5
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Żyrardowianka Żyrardów
1:4
Ursus Warszawa
Radomiak Radom
1:6
Delta Warszawa
Młodzik Radom
7:3
Znicz II Pruszków
MKS Polonia Warszawa
1:1
Gwardia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
3:3
MKS Polonia Warszawa
Delta Warszawa
5:1
AP Żyrardowianka Żyrardów
Znicz II Pruszków
0:3
Radomiak Radom
Gwardia Warszawa
7:1
Młodzik Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
- : -
Gwardia Warszawa
Delta Warszawa
- : -
Ursus Warszawa
AP Żyrardowianka Żyrardów
- : -
Znicz II Pruszków
Młodzik Radom
- : -
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
- : -
Młodzik Radom
MKS Polonia Warszawa
- : -
Radomiak Radom
Znicz II Pruszków
- : -
Delta Warszawa
Gwardia Warszawa
- : -
AP Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
- : -
Ursus Warszawa
Delta Warszawa
- : -
Gwardia Warszawa
Radomiak Radom
- : -
Młodzik Radom
AP Żyrardowianka Żyrardów
- : -
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
- : -
AP Żyrardowianka Żyrardów
Gwardia Warszawa
- : -
Znicz II Pruszków
MKS Polonia Warszawa
- : -
Delta Warszawa
Ursus Warszawa
- : -
Radomiak Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości