Zapowiedź meczu: WKS Gwardia Warszawa - KS SEMP Ursynów

W trzeciej kolejce rozgrywek A-klasy zawodnicy Gwardii Warszawa podejmą KS SEMP Ursynów. W poprzednim sezonie oba mecze wygrali zawodnicy z Ursynowa. Na jesień w meczu rozgrywanym przy Łabiszyńskiej padł wynik 3:0 dla gości. Wiosną w kuriozalnym meczu na bocznym boisku KS Ursus, który zaczęliśmy w 10 z kontuzjowanym Hędowskim w ataku, z problemami ze strojami i ogólnym bałaganem organizacyjnym drużyna z Ursynowa wygrała 4:1, mimo prowadzenia Harpagonów. Podczas jutrzejszego meczu będziemy musieli sobie radzić bez kapitana Roberta Kuleszy oraz pauzującego za czerwoną kartkę Konrada Szczepańskiego. To duże osłabienie, ale mamy szeroką kadrę, więc jakoś ich zastąpimy i powalczymy o 3 punkty. Zapraszamy na mecz!

Data spotkania: 31.08.2014 (środa), godz. 14:00

Zbiórka o 12:45 na obiekcie przy ul. Łabiszyńskiej 20!

Miejsce spotkania:Warszawa, ul. Łabiszyńska 2