Okęcie odleciało bez punktów..

Okęcie odleciało bez punktów..

WKS Gwardia Warszawa 5:2 Okęcie II Warszawa

Bramki: Rudnicki Mateusz, Orlik, Daniszewski, Gołębiewski, Szczepański

Skład: Hędowski, Komorowski Michał, Cieślak, Szczepański, Rzeczyca, Daniszewski (65' Berk), Gołębiewski (80' Jarosz), Komorowski Mateusz, Zawitaj, Rudnicki Mateusz (65' Rudnicki Kamil), Orlik (80' Duch)

Każdy kto myślał że mecz z Okęciem, "czerwoną latarnią" ligi, będzie należeć do spaceru - mylił się. Mimo wszystko zespół Okęcia starał się grać w piłkę ale tylko wtedy gdy "Harpagony" na to pozwoliły. Pierwsza połowa meczu nie była porywająca i zakończyła się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. W drugiej połowie zespół Gwardii, przynajmniej na początku, przeszedł do wysokiego pressingu czego efektem był odbiór piłki w okolicach pola karnego Okęcia i bramki Daniszewskiego i Gołębiewskiego. Na wyróżnienie zasługuje bramka, kapitana, Konrada Szczepańskiego z okolicy 22 metra. 

Co cieszy po takim meczu? Szybkie odpowiedzi na stracone bramki, gra w wysokim pressingu no i oczywiście 3 punkty. Martwi trochę skuteczność pod bramką przeciwników bo 5 strzelonych bramek to najmniejszy wymiar kary jaki zespół z Racławickiej 132 zaaplikował drużynie Okęcia. Bramki stracone to indywidualne błędy które będziemy starali się wyeliminować.

WKS!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości